• vyskove-prace-3
  • vyskove-prace-1
  • vyskove-prace-2

Výškové práce - Zimní

Společnost VÝŠKOVÉ PRÁCE – Filip Pospíšil zajišťuje také zimní údržbu a to nejen na zemi. V zimních měsících nabízíme odstraňování sněhu a ledu z přetížených budov, kde není možné využít těžkou techniku.

Zimní údržba

Výškové práce - stavební

Podstatou je jejich provádění ve výškách, na nedostupných místech a to s pomocí horolezecké techniky.

Ve výškách jsme jako doma.

Výškové práce

Proč u nás ?

  • Kvalitně odvedená práce
  • Dlouholeté zkušenosti
  • Nízké ceny
  • Rychlost a flexibilita
  • Vyškolení specialisté
  • Záruka

Výškové práce - články

Oprava rovné střechy a izolace

Jistě mi dáte za pravdu, že střecha je jednou z velmi důležitých části každého domu a vůbec nezáleží na tom, zda se jedná o dům rodinný, který je využíván k bydlení nebo o stavbu, která slouží ke komerčním účelům a kde se nachází zejména kanceláře. Střecha je součást domu, která chrání dům před vnějšími vlivy, jako jsou voda, vítr, sníh a je tedy dobré mít střechu v naprostém pořádku.

Čistění fasád od organických nečistot

Každý majitel je rád, když se jeho dům pyšní krásnou čistou a bezproblémovou fasádou. Tak tomu je vždy, když je dům nový, časem se však stane, že se fasáda zanese různými nečistotami, ať už organickými nebo nečistotami z ovzduší a okolí. Co se týká čistění fasád od organických nečistot, tak jsme firma, která tuto službu poskytuje.

Realizace střech Poděbrady

Střecha je část domu, bez které se nikdo z nás neobejde a je tedy velmi důležité mít ji v naprostém pořádku a bez závad. V prvé řadě je základ střechu správně zkonstruovat a položit na ni vhodnou krytinu. Tohle všechno si můžete zajistit sami a v případě, že si na tento výkon netroufnete, zajistí vám to kompletně spousta firem, které se specializují na výškové práce.

Výškové práce Hradecko

Potřebujete natřít fasádu, opravit střechu, prořezat stromy, umýt okna nebo cokoliv jiného, na co nedosáhnete ze žebříku a netroufnete si na šplhání po lanech? Pak není nic jednoduššího, než si najmout firmu, která tohle všechno plus něco navíc dokáže.

Střechy na zakázku Poděbrady

Střecha – myslím, že můžeme říct, že jedna ze základní části každého domu. Bez ní by se to prostě neobešlo. A když už ji máme, chceme, aby byla z kvalitních materiálů, kvalitně položena, kvalitně zabezpečena a co nejdéle vydržela bez závad a bez toho, aniž by ji napadl nějaký mech, plíseň nebo něco podobného. V případě, že jste ve fázi, kdy se rozhodujete, zda střechu postavíte vlastními silami nebo si najmete firmu a rozhodnete se nakonec pro variantu druhou, neváhejte se obrátit na nás.

Ochranný nátěr na střechu

Střecha je velmi důležitá část každého domu, ať už se jedná o dům, který využíváte k bydlení nebo stavbu, která vám slouží pro vaše kancelářské prostory. Střecha obvykle chrání celý dům před vnějšími vlivy jako je vítr, sníh, déšť a proto je jistě v zájmu každého mít ji v naprostém pořádku.

Realizace střech střední Čechy

Střecha je zcela jistě jedna z nejdůležitějších části každého domu. A je úplně jedno, zda se jedna o dům rodinný, bytový nebo dům, ve kterém se nacházejí pouze kancelářské prostory. Střecha celý dům chrání před vnějšími vlivy jako je sníh, déšť, vítr a proto je velmi důležité, aby byla bez závad a v pořádku. Střechu si samozřejmě můžete postavit úplně sami stejně jako celý rodinný dům.

Realizace střech Hradecko

Střecha na domě patří k velmi důležitým, nejspíš by se dalo říct, že k nejdůležitějším částem domu a to především z toho důvodu, že je díky ní celý dům chráněn před vnějšími nepříjemnými vlivy, jako je déšť, vítr, sníh a podobně. Jistě se nenajde nikdo, kdo by nechtěl mít střechu krásnou, ale zejména také bez závad a funkční. Vždy, když je střecha nová, tak tomu tak je, střecha však vždy zestárne a začnou se objevovat i první příznaky takového stárnutí.

Střechy na zakázku Střední Čechy

Střecha je jednou z velice důležitých části na každém domě, ať už se jedná o dům rodinný nebo bytový či dům, ve kterém se nacházejí komerční prostory. Každý majitel takového domu si tedy přeje mít střechu kvalitní a v naprostém pořádku. Chrání totiž dům před vnějšími vlivy jako je vítr, déšť, sníh a podobně.

Střechy na zakázku hradecko

Každý, kdo je majitelem rodinného nebo jiného domu, se mnou určitě bude souhlasit, že je střecha velice důležitá část domu, protože jej chrání před všemožnými vnějšími vlivy jako je déšť, sníh, vítr a podobě. Proto je důležité, aby střecha byla zkonstruována kvalitně a z kvalitních materiálů. Není zrovna ideální, když se na ni po krátké době objeví nedostatky, které zásadním způsobem ovlivní funkci střechy.

cp
 
Jsme pojištěni proti způsobení škody do výše 5 mil. korun u společnosti Česká pojišťovna.