• vyskove-prace-3
  • vyskove-prace-1
  • vyskove-prace-2

Výškové práce - Zimní

Společnost VÝŠKOVÉ PRÁCE – Filip Pospíšil zajišťuje také zimní údržbu a to nejen na zemi. V zimních měsících nabízíme odstraňování sněhu a ledu z přetížených budov, kde není možné využít těžkou techniku.

Zimní údržba

Výškové práce - stavební

Podstatou je jejich provádění ve výškách, na nedostupných místech a to s pomocí horolezecké techniky.

Ve výškách jsme jako doma.

Výškové práce

Proč u nás ?

  • Kvalitně odvedená práce
  • Dlouholeté zkušenosti
  • Nízké ceny
  • Rychlost a flexibilita
  • Vyškolení specialisté
  • Záruka

Realizace střech Hradecko

Střecha na domě patří k velmi důležitým, nejspíš by se dalo říct, že k nejdůležitějším částem domu a to především z toho důvodu, že je díky ní celý dům chráněn před vnějšími nepříjemnými vlivy, jako je déšť, vítr, sníh a podobně. Jistě se nenajde nikdo, kdo by nechtěl mít střechu krásnou, ale zejména také bez závad a funkční. Vždy, když je střecha nová, tak tomu tak je, střecha však vždy zestárne a začnou se objevovat i první příznaky takového stárnutí.

03112012075

 

Mech, menší prasklinky, které by bylo potřeba zacelit, nedokonalá barva a tak dále. V případě, že si na tyto opravy a zdokonalování netroufnete sami, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Naše firma rpo výškové práce se soustředí na veškeré služby, které jsou spojené s výškovými pracemi, a mimo jiné mezi ně taky patří úplně vše, na co si vzpomenete, co se střech týká. Realizaci našich služeb na střechách můžeme poskytnout kdekoliv v republice, takže je úplně jedno, zda se váš dům nachází ve středních Čechách, na jižní Moravě nebo například na Hradecku. Umíme se se svou technikou a pracovníky dostat kamkoliv a zrealizovat tam cokoliv, co si z našich služeb budete přát.  Ke své práci využíváme horolezeckou techniku a vybavení a je pro nás tedy jednoduché dostat se kamkoliv, ať už je střecha sebevíc vysoko nebo ať už je jakkoliv členitá. I složitě dostupná místa pro nás nejsou překážkou. Kromě střech se umíme věnovat také fasádám, komínům nebo například umýváním oken, což jistě ocení především ženy. Celkovou nabídku nejen výškových prací, ale i  našich služeb naleznete na našich stránkách, kde se také dozvíte podrobnější informace o všech službách. Jistě si každý vybere to, co právě bude potřebovat.

cp
 
Jsme pojištěni proti způsobení škody do výše 5 mil. korun u společnosti Česká pojišťovna.