• vyskove-prace-3
  • vyskove-prace-1
  • vyskove-prace-2

Výškové práce - Zimní

Společnost VÝŠKOVÉ PRÁCE – Filip Pospíšil zajišťuje také zimní údržbu a to nejen na zemi. V zimních měsících nabízíme odstraňování sněhu a ledu z přetížených budov, kde není možné využít těžkou techniku.

Zimní údržba

Výškové práce - stavební

Podstatou je jejich provádění ve výškách, na nedostupných místech a to s pomocí horolezecké techniky.

Ve výškách jsme jako doma.

Výškové práce

Proč u nás ?

  • Kvalitně odvedená práce
  • Dlouholeté zkušenosti
  • Nízké ceny
  • Rychlost a flexibilita
  • Vyškolení specialisté
  • Záruka

Oprava rovné střechy a izolace

Jistě mi dáte za pravdu, že střecha je jednou z velmi důležitých části každého domu a vůbec nezáleží na tom, zda se jedná o dům rodinný, který je využíván k bydlení nebo o stavbu, která slouží ke komerčním účelům a kde se nachází zejména kanceláře. Střecha je součást domu, která chrání dům před vnějšími vlivy, jako jsou voda, vítr, sníh a je tedy dobré mít střechu v naprostém pořádku.

Fm 002

Když už se náhodou stane něco a vaše střecha přestane být v úplně pořádku, bude ideální obrátit se na firmu, která provádí výškové práce a na opravy střech se specializuje. Jednou takovou firmou jsme my. Oprava rovné střechy, stejně jako oprava sedlové střechy je pro nás zcela běžnou rutinou. Máme k dispozici celou řadu školených zaměstnanců, kteří mají horolezecký výcvik a šplhání po střechách je víceméně jejich koníčkem. Ke své práci také využíváme speciální techniku a horolezeckou výstroj, dostaneme se proto i do těžce dostupných míst a nevynecháme tedy žádnou část vašich střechy. Mimo oprav střech můžeme rovnou zajistit také izolaci, která je v našem podnebí báječně prospěšná. Zajišťujeme také nátěry a pokrývačské práce, dále opravy a nátěry fasád, komínů a v nabídce naleznete též umývání okem. Tohle je pouze výčet části služeb, které naše firma na výškové práce nabízí. Kompletní přehled služeb můžete najít na našich webových stránkách, kde se také dočtete podrobnosti o jednotlivých službách. Jistě si každý z vás vybere to, co pro svůj dům právě potřebuje a my už pak zajistíme, abyste byli spokojeni.

Výškové práce Ostrava - Filip Pospíšil

cp
 
Jsme pojištěni proti způsobení škody do výše 5 mil. korun u společnosti Česká pojišťovna.