• vyskove-prace-3
  • vyskove-prace-1
  • vyskove-prace-2

Výškové práce - Zimní

Společnost VÝŠKOVÉ PRÁCE – Filip Pospíšil zajišťuje také zimní údržbu a to nejen na zemi. V zimních měsících nabízíme odstraňování sněhu a ledu z přetížených budov, kde není možné využít těžkou techniku.

Zimní údržba

Výškové práce - stavební

Podstatou je jejich provádění ve výškách, na nedostupných místech a to s pomocí horolezecké techniky.

Ve výškách jsme jako doma.

Výškové práce

Proč u nás ?

  • Kvalitně odvedená práce
  • Dlouholeté zkušenosti
  • Nízké ceny
  • Rychlost a flexibilita
  • Vyškolení specialisté
  • Záruka

Výškové práce - články

Střechy na zakázku Hradec Králové

Každý, kdo vlastní rodinný dům nebo jinou nemovitost, mi jistě dá za pravdu, že střecha je na domě jedna ze stěžejní části. Proto je velmi důležité mít střechu udělanou kvalitně a tak, aby se na ni během krátké doby neobjevily nedostatky, které by ovlivnili správnou funkci střechy. V případě, že si netroufnete na postavení střechy vlastními silami, je dobré pozvat si firmu, která se na toto specializuje.

Mech na střeše likvidace

Každý, kdo je vlastníkem jakéhokoliv domu jistě vnímá střechu jako jednu z velmi důležitých části domu, která celý dům chrání před různými venkovními vlivy. Je tedy důležité mít střechu v naprostém pořádku bez jakýchkoliv vad a nedostatků, které by mohly správnou funkci střechy negativně ovlivňovat. Jedním takovým nepříjemným jevem je mech na střeše. V takovém případě není vhodné ho na střeše zanechávat, přináší do domu pouze vlhkost a s tím spojené plísně a další problémy.

Oprava šikmých střech

Na každém domě je velmi důležitá kvalitní a nepoškozená střecha. Funkční střecha zajišťuje celý dům a brání jej před venkovními vlivy jako je déšť, vítr, sníh a podobně. Proto je bezpochyby nutné mít střechu v naprostém pořádku. Ne každý si troufne na to, aby si střechu opravil sám. Strach z výšek, nedostatek vybavení a zkušeností a podobné záludnosti.

Mytí fasád od řas

Určitě by si každý z vás přál mít krásný, bezchybně vyhlížející dům, který už z dálky zaujme úplně každého, kdo bude procházet kolem tím, jak úžasně vypadá a ne tím, jak má nevzhlednou a špinavou fasádu. Bohužel špinavá fasáda je něco, čemu se snad vyhnout ani nedá. Pyl, prach, řasy a ostatní organické nečistoty se časem na fasádě usadí, ať se snažíte sebevíc tomu zabránit. Naštěstí pro vás máme jednoduché řešení a to mytí fasád od řas.

Mytí fasád od organických nečistot

Určitě chce každý z vás mít krásný, bezchybně vypadající dům, který z dálky zaujme každého, kdo půjde kolem tím, jak je úžasný a ne tím, jak má špinavou fasádu. Bohužel se tady tomu vyhnout nedá. Prach, pyl a ostatní organické nečistoty se postupem času na fasádě usadí, ať děláte, co děláte. Naštěstí je tady řešení a to mytí fasád od organických nečistot. Naše firma se na toto čistění specializuje a je nám jedno, zda se jedná o nízký rodinný dům nebo několikapatrovou budovu.

Čištění fasád od plísní

Střecha, okna, zateplení, dveře…to vše je na vašem domě velmi důležité a každá část si plní svou funkci, proto jistě chcete, aby vše bylo uděláno kvalitně, řádně a vydrželo co nejdéle. Neméně důležitou součástí je fasáda, která navíc vašemu domu dodává ten závěrečný vzhled, díky kterému si ho každý, kdo půjde kolem, všimne.

Montáž střechy Olomouc

Střecha je jednou z nejdůležitějších části každého domu a proto je důležité mít kvalitní střešní krytinu a ne méně důležité je mít krytinu správně položenou. Ne každý si na montáž střechy troufne a raději poptá firmu, která má pro tyto účely školené odborníky a potřebnou techniku.

Izolace plochých střech Brno

Rodinné domy jsou závazek na celý život a vždy se najde něco, co je potřeba zrenovovat, opravit nebo zdokonalit. Jednou z nejdůležitějších části na domě je bezpochyby střecha, která chrání celý dům před vnějšími vlivy jako je vítr, déšť, sníh apod. Velmi důležitá je tedy izolace a to především u plochých střech, na kterých se déšť a sníh rychleji zadržuje.

Opravy střech Brno

Střecha je jistě jedna z nejdůležitějších části vašeho domu. Chrání jej před vnějšími vlivy jako je sníh, vítr, déšť a určitě si každý přeje mít střechu v naprostém pořádku bez jakýchkoliv závad. V případě, že už se stane, že se nějaká závada na vaši střeše objeví, je ideální řešení najmout si firmu, která se na opravy střech zaměřuje.

Výškové práce Poděbrady

Potřebujete pokrýt střechu, nahodit fasádu, opravit komín nebo umýt okna v kancelářské budově? V tom případě není nic jednoduššího než kontaktovat naši firmu. Specializujeme se na výškové práce všeho druhu a to po celé republice, je nám tedy jedno, zda se objekt nachází v Praze, Ostravě, Brně nebo třeba Poděbradech.

cp
 
Jsme pojištěni proti způsobení škody do výše 5 mil. korun u společnosti Česká pojišťovna.