• vyskove-prace-3
  • vyskove-prace-1
  • vyskove-prace-2

Výškové práce - Zimní

Společnost VÝŠKOVÉ PRÁCE – Filip Pospíšil zajišťuje také zimní údržbu a to nejen na zemi. V zimních měsících nabízíme odstraňování sněhu a ledu z přetížených budov, kde není možné využít těžkou techniku.

Zimní údržba

Výškové práce - stavební

Podstatou je jejich provádění ve výškách, na nedostupných místech a to s pomocí horolezecké techniky.

Ve výškách jsme jako doma.

Výškové práce

Proč u nás ?

  • Kvalitně odvedená práce
  • Dlouholeté zkušenosti
  • Nízké ceny
  • Rychlost a flexibilita
  • Vyškolení specialisté
  • Záruka

Výškové práce - články

Realizace střech Hradec Králové

Naše firma nabízí spoustu služeb spojených s výškovými pracemi a mezi ně taky patří realizace všeho, co se týká střech. Působíme po celé republice, takže je úplně jedno, jestli se váš dům a střecha nachází v Brně, Ostravě nebo třeba Hradci Králové.

Mytí oken Olomouc

V dnešní uspěchané době je již zcela běžné, že si domácnosti na mytí oken najímají firmy, které během krátké doby tuto neoblíbenou činnost zvládnou za ně. Obzvlášť ženy tohle ocení. Naše firma tuto báječnou službu poskytuje a dokáže zajistit mytí oken kdekoliv v republice, ať už se jedná o Ostravu, Olomouc nebo třeba Prahu.

Plechová střecha cena

Myslím si, že se mnou budete souhlasit, když řeknu, že střecha je jednou z nejdůležitější části každého domu. Kryje celý dům, až už se jedná o vnějšek tak i vnitřek domu, zejména celé jeho vybavení. Z tohoto důvodu je důležité vybrat si kvalitní střechu, která nám vydrží celou řadu let.

Výškové práce Pardubice

Potřebujete umýt okna vaši firemní budovy, panelového domu nebo jiného objektu, který není zrovna dostupný ze země nebo natřít komín, opravit střechu nebo nahodit novou fasádu a to vše potřebujete v Pardubicích. Neváhejte se obrátit na nás.

Fasády České Budějovice

Fasáda vašeho domu je jistě jednou z nejdůležitějších vizuální části, dává vašemu domu krásný vzhled a obvykle je to první, co zaujme každého, kdo váš dům uvidí. Tak jako vše na domech, i fasáda se postupem času zašpiní, získá vady a podobně.

Renovace taškové střechy Praha

Každá střecha, ať už je z jakéhokoliv materiálu, si po určité době vyžádá svou renovaci. Základem, aby střecha vydržela co nejdéle, je její údržba a péče o ni. U každé střechy je tato starost jiná, ať už, se jedná o způsob údržby nebo třeba frekvence údržby.

Výškové mytí oken Brno

Jsme firma, která se na trhu vyskytuje již dvě desítky let, a zabýváme se výškovými pracemi. Mezi výškové práce v našem případě patří například oprava střech, malování exteriéru a interiéru, mytí oken, natírání a oprava mostů a jiných konstrukcí, ale také prořezy stromů nebo těžba dřeva pomocí těžkých strojů a další.

cp
 
Jsme pojištěni proti způsobení škody do výše 5 mil. korun u společnosti Česká pojišťovna.